• email

    Info@Rahbord.org

  • phone

    صدای مشتری : ۹۱۰۰۸۸۹۰-021

خدمات ارائه شده به اتاق اصناف

مجموعه راهبرد با تکیه بر دانش فنی و نوآوری و ابتکار در طول سالیان فعالیت خود با انجام و اجرای پروژه های متعدد در حوزه اصناف تلاش نموده است که خدمات قابل توجهی در جهت بهره وری کامل در اختیار اتاق های اصناف قرار دهد که با هدف یکپارچه سازی نرم افزارهای درون اتحادیه های صنفی این امکان را برای اتاق های اصناف فراهم نموده است که بتوانند با اتحادبه های تحت پوشش خود به صورت مکانیزه در ارتباط بوده و نظارت دقیق تر بر عملکرد آنها داشته باشد که از جمله این خدمات می توان به نرم افزار مکاتبات، پیام رسان و گزارشات مالی اشاره نمود.

خدمات ارائه شده به اتحادیه های صنفی

پيشرفت روز افزون تكنولوژي و گسترش فناوري اطلاعات در كليه امور، نياز اتحادیه ها به راهكارهايي كامل و مناسب در زمينه فناوري اطلاعات، كه بتواند به حل مشكلات اتحادیه های صنفی و بالا بردن بهره‌‌‌وري و رضايت اعضاء منجر گردد رو به افزايش است. مجموعه راهبرد با طراحی نرم افزار های جامع مدیریت این امکان را برای اتحادیه های صنفی فراهم می نماید تا بتوانند از مزایای نظیر ارائه گزارشات مدیریتی از عملکرد اتحادیه (مالی- وضعیت رسیدگی به متقاضیان پرونده های شناسایی شده- پرونده های در حال انقضا، تقاضاهای منقضی شده و در حال انقضا تعداد پرونده های بدون پروانه کسب- مطالبات اعضاء بدهکار و ...) در بازه زمانی مشخص و همچنین ارسال آمار عملکرد اتحادیه به صورت روزانه و ماهانه از طریق سامانه پیامکی برروی تلفن همراه رییس اتحادیه جهت اتخاذ تصمیمات و مدیریت آن بهره مند گردند.

استقرار

مجموعه راهبرد با آماده سازی بسترهای مناسب در جهت پیاده سازی نرم افزار و چگونگی بهره گیری از آن سعی دارد از بروز اشتباهات چشمگیر در پیکربندی اولیه نرم افزار توسط کاربران جلوگیری نماید و در مسیر عملیاتی ساختن هرچه سریعتر اهداف گامی مؤثر بردارد. هدف همكاري در استقرار، كاهش زمان و هزينه هاي جانبي پياده سازي و راه اندازي سيستمها است. بر اين اساس، همكاري در استقرار، تضمين كننده ي انجام موفقيت آميز اهداف مورد نظر مشتريان طي مدت زمان تعيين شده در قرارداد است.

آموزش

مجموعه راهبرد با توجه به حذف محدودیت های مکانی و زمانی و به وجود آمدن نیاز های گسترده سعی می نماید اهم بخش آموزش خود را از طریق team viewer و اینترنت ارائه نماید و بخش دیگر زمانی که کاربران حین کار با سوالی برخورد کردند این امکان را فراهم می نماید که با واحد آموزش تماس گرفته و پرسش سوالهای خود را دریافت کنند.

پشتیبانی

ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری نرم افزار در ادامه استقرار و راه اندازی سیستم ها و به منظور حفظ کارائی سیستم ها و تداوم سرویس دهی آنها بوده است.شرکت راهبرد با فراهم ساختن زیرساخت های فنی لازم، امکان دستیابی مشتریان به خدماتی شایسته و مناسب را در کمترین زمان ممکن فراهم آورده است.کارشناسان پشتیبانی آماده‌اند تا بر اساس نوع قرارداد، به پرسش‌ها و مشکلات درباره سیستم‌ پاسخ داده و کمک‌ کنند تا در کم‌ترین زمان ممکن مسائل حل شوند