• email

    Info@Rahbord.org

  • phone

    صدای مشتری : ۹۱۰۰۸۸۹۰-021

ایده پردازان هوشمند راهبرد

شرکت راهبرد با تكيه بر سالها تجربه ارزشمند در ارائه خدمات توسعه نرم افزار، متعهد به تأمين رضايت مشتري و رعايت دقيق اصول و چارچوب توافق شده در زمينه كيفيت، هزينه و زمان و با استفاده از منابع انساني مجرب و آزموده همواره پيشرو در ارائه خدمات موثر و كارآمد بوده است. مجموعه راهبرد با بیش از 12 سال سابقه بصورت متمرکز در حوزه اصناف فعالیت مستمر داشته و طی این مدت نرم افزار های متعددی برای اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی طراحی کرده است. مجموعه راهبرد نرم افزارهای متعددی با هدف راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات با همکاری گروهی متشکل از متخصصان نرم افزاری کارشناسان صنفی، با بکارگیری از تکنولوژی روزدنیا جهت مکانیزه کردن فرآیند امور اتحادیه های صنفی تولید و مورد بهره برداری واقع نموده است.

نگاه ما

نگاه مجموعه راهبرد همواره در بکارگيري از جديدترين ابزار هاي روز دنيا در حوزه نرم افزار اتحاديه صنفي و اتاق هاي اصناف بوده و اين موضوع باعث توليد نرم افزار هاي مختلف در حوزه اصناف با استفاده از تکنولوژي روز دنيا شده است.

تخصص ما

مجموعه راهبرد با تکيه بر استفاده از جديدترين تکنولوژي روز دنيا توانايي توليد نرم افزار مالي،اداري تحت پلتفرم هاي ويندوز ، وب و موبايل را دارا مي باشد همچنين با استفاده از زبان هاي برنامه نويسي C#-ASP.Net-Java-Phyton نرم افزار مختلفي براي سازمان ها خصوصي و دولتي طراحي و راه اندازي کرده است

اهداف ما

با توجه به نياز روزافزون اتاق هاي اصناف و اتحاديه هاي صنفي به سيستم هاي نرم افزار جهت تسهيل در امور اداري و مديريتي، مجموعه راهبرد بطور متمرکز با شناخت کامل از قوانين نظام صنفي و با هماهنگي هاي مستمر با مرکز اصناف فعاليت خود را در اين عرصه ادامه مي دهد و تنها هدف اين مجموعه توليد نرم افزار هاي مورد نياز اتاق هاي اصناف و اتحاديه هاي صنفي نموده است.